Hakkımızda

Kurulduğu günden bu yana tek işi güvenlik olan ve yalnızca Türkiye'de hizmet veren Metsa; kullanıcı dostu ve geniş seçim olanakları sağlayan alarm ve görüntüleme sistemleri ile hem bireysel hem kurumsal müşterilerin tercihidir. Türkiye’nin her yerine güvenlik çözümleri sunan şirket, sürekli olarak müşterilerine en iyi verebilmek adına caba sarf etmektedir.

Metsa kurumsal güvenlik, iş güvenliği ve yaşam alanlarının güvenliği için uçtan uca hizmet ve çözümleriyle müşterilerinin “Güven içinde” olmalarını sağlayan; bilgisi, deneyimi ve mühendislik alanındaki uzmanlığı ile müşterilerine katma değer sunmaktadır.

Köklü geçmişiyle Türkiye’nin önde gelen elektronik güvenlik sistemleri entegratör ve taahhüt firmaları arasında yer alan Metsa Güvenlik ve İletişim Sistemleri A.Ş., uzman olduğu mühendislik hizmetleriyle ulusal ve uluslararası kuruluşlara elektronik güvenlik sistemleri çözümleri sunmak amacıyla kurulmuştur. 

Metsa, birçok uluslararası markanın Türkiye’de çözüm ve iş ortağı olarak, koşulsuz müşteri memnuniyeti esasına dayanan iş prensibi ile anahtar teslim proje hizmetleri sunan elektronik güvenlik sistemleri entegratörüdür.

Metsa 'nın ulaştığı başarının arkasında müşteri odaklı yaklaşımı, yenilikçi teknolojisi, yüksek bilgi birikimi ve kaliteden ödün vermeden sunduğu inovatif ürün, hizmet ve çözümleri merkez alan yönetim anlayışı vardır.

Elektronik güvenlik alanında müşterilerinin ihtiyaç duyduğu ve bu konuda çözüm ortağınız olacak şekilde yapılanmış, profesyonel hizmet ve çözüm sunan Metsa güvenliğinizi daha yükseğe taşımak için çalışmaktadır.

Kapalı Devre TV Sistemleri
Kapalı Devre TV Sistemleri Güvenlik Yazılımları
Kartlı Geçiş Sistemleri
Biyometrik Geçiş Sistemleri
Hırsız Alarm Sistemleri
Yangın Alarm Sistemleri
Yangın Söndürme Sistemleri
Çevre Güvenlik Sistemleri
Video İnterkom Sistemleri
Otopark Güvenlik Bariyerleri, Yol Kesiciler ve Hızlı Kapılar
Araç plaka Tanıma RFID ve Araç Altı Görüntüleme Sistemi
Metal Kapı&El Dedektörleri&X-Işınlı Kontrol Cihazları
Patlayıcı & Narkotik Tespit Sistemleri
Turnike ve Yüksek Güvenlikli Tam Boy Kabinler
Acil Anons ve Seslendirme Sistemleri
Elektronik Ürün Gözetleme Sistemi
Sanat ürünleri Kablosuz Güvenlik Sistemi